fbpx

Film ślubny

Film ślubny to równie piękna pamiątka co zdjęcia. Z tą różnicą, że przy filmie możemy intensywniej przypomnieć sobie po latach klimat tego dnia czy usłyszeć głos bliskich. Zdarzyło nam się rozmawiać z parami już po ślubie, które przyznawały, że nie były przekonane czy film ślubny to dobry pomysł. Następnie były niezmiernie szczęśliwe, że teraz mają taką pamiątkę, która oddała ich dzień i mogą do tego dnia wracać w dowolnej chwili.

Film ślubny może być zarówno 15 minutowy, jak i 30 minutowy. Nawet w krótszej formie jesteśmy w stanie zawrzeć sporą dawkę sytuacji i najważniejszych momentów. Bardzo chętnie wykonujemy również krótkie teledyski, od 3 do 4 minut, w których w nowoczesny sposób ukazujemy dzień ślubu. Doceniamy naturalne momenty, prawdziwość i emocje. Taki teledysk można dołączyć do oferty reportażu ślubnego, a w pakiecie z dłuższym filmem jest gratis. Wszystkie materiały filmowe realizujemy wyłącznie w wysokiej rozdzielczości 4K.

Nasze przykładowe realizacje znajdziecie na naszym kanale YouTube – wrzucamy tam teledyski. Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej materiałów, przede wszystkim długie filmy ślubne to napiszcie do nas na maila (baymedia.wedding@gmail.com), Facebooku, Instagramie lub wyślijcie formularz poniżej. Na pewno prześlemy Wam więcej przykładów naszej pracy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania!

Formularz kontaktowy: