fbpx

O nas

Cześć – tu Mikołaj i Monika!

W fotografii ślubnej zakochaliśmy się od… pierwszego wejrzenia, wraz z pierwszym zrealizowanym ślubem. Bardzo dużą satysfakcję sprawia nam towarzyszenie parze młodej w tym najważniejszym dla nich dniu. Każde takie wydarzenie jest dla nas wagę złota. Angażujemy się całym sercem, wspieramy kiedy jest taka potrzeba, zapewniamy przyjazną atmosferę i przede wszystkim robimy wszystko aby materiał, który wam przekazujemy zawierał sporą dawkę emocji.

BAY Media to połączenie wieloletniej pasji i doświadczenia. Uwielbiamy fotografować otaczający nas świat – podróżujemy, jesteśmy z aparatem na ślubach, eventach, imprezach, konferencjach, wydarzeniach sportowych i wielu wielu innych miejscach

Ukończyliśmy studia magisterskie związane z grafiką komputerową. Mamy także ukończony kurs fotografii certyfikowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jak i kursy zaawansowane z obsługi programów Adobe Lightroom i Adobe Photoshop (na Akademii Fotografii w Warszawie). Tyle z teorii , a jak to wygląda w praktyce?

  • Wykonujemy reportaże i sesje ślubne. Fotografujemy także rozmaite imprezy okolicznościowe.
  • Wykonaliśmy ponad 300 sesji wizerunkowych, biznesowych oraz studyjnych.
  • Pracowaliśmy podczas eventów branżowych i imprez masowych m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Kijowie czy Tallinnie.
  • Zajmujemy się także reportażami z wydarzeń sportowych (Mikołaj fotografował m.in. mecze EURO 2020, Superpuchar UEFA 2018, Mistrzostwa Świata kobiet FIFA 2019 we Francji oraz mecze piłkarskiej reprezentacji Polski).
  • Nasze zdjęcia są regularnie wykorzystywane do publikacji prasowych i internetowych. Fotografie znalazły się w artykułach publikowanych przez największe polskie i zagraniczne media m.in.: Forbes, Bild, Onet, Wirtualna Polska, Kicker, Sport.de, AS Diario, El Pais, TVP, Przegląd Sportowy, Fakt.

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni Wasze ważne momenty, a może macie ochotę na profesjonalną sesję zdjęciową w plenerze lub studiu – to dobrze trafiliście! Uchwycimy Wasze emocje i zadbamy o Wasz wizerunek. Opowiedz nam o swoich zdjęciowych oczekiwaniach i spotkajmy się przed obiektywem.

Zapraszamy | BAY Media