Cześć, tu Monika i Mikołaj - poznaj nas


BAY Media to połączenie wieloletniej pasji i doświadczenia. Uwielbiamy fotografować otaczający nas świat - podróżujemy, jesteśmy z aparatem na ślubach, eventach, imprezach, konferencjach, wydarzeniach sportowych i wielu wielu innych miejscach

Ukończyliśmy studia magisterskie związane z grafiką komputerową. Mamy także ukończony kurs fotografii certyfikowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jak i kursy zaawansowane z obsługi programów Adobe Lightroom i Adobe Photoshop (na Akademii Fotografii w Warszawie). Tyle z teorii , a jak to wygląda w praktyce?

  • 1) Wykonaliśmy ponad 300 sesji wizerunkowych, biznesowych oraz studyjnych.

  • 2) Pracowaliśmy podczas eventów branżowych i imprez masowych m.in. w: Warszawie, Kijowie, Tallinnie, Lublinie, czy Poznaniu.

  • 3) Wykonujemy reportaże i sesje ślubne. Fotografujemy także rozmaite imprezy okolicznościowe.

  • 4) Zajmujemy się także reportażami z wydarzeń sportowych (Mikołaj fotografował m.in. Superpuchar UEFA w Tallinnie, Mistrzostwa Świata kobiet FIFA we Francji oraz mecze piłkarskiej reprezentacji Polski).

  • 5) Nasze zdjęcia są regularnie wykorzystywane do publikacji prasowych i internetowych. Fotografie znalazły się w artykułach publikowanych przez największe polskie i zagraniczne media, m.in.: Forbes.com, Yahoo.com, Onet, Wirtualna Polska, Kicker, Sport.de, AS Diario, El Pais, TVP, Przegląd Sportowy, Fakt.

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni Wasze ważne momenty, a może macie ochotę na profesjonalną sesję zdjęciową w plenerze lub studiu - to dobrze trafiliście! Uchwycimy Wasze emocje i zadbamy o Wasz wizerunek. Opowiedz nam o swoich zdjęciowych oczekiwaniach i spotkajmy się przed obiektywem.

Zapraszamy - Mikołaj Barbanell i Monika Grobla | BAY Media